Соби со неверојатен поглед каде што секој од вас би сакал да се наоѓа во овој момент

Соби со неверојатен поглед каде што секој од вас би сакал да се наоѓа во овој момент

Собата со прекрасен поглед најчесто носи со себе поголема цена, но за тоа има добра причина. Будењето покрај неверојатни пејзажи е едно од најдобрите искуства кои некогаш можете да ги доживеете. Интересно е како дизајнот на прозорците влијае врз овие погледи. Некои од нив делуваат како рамки за фотографии, додека пак, другите го зафаќаат целиот ѕид, правејќи ви да се чувствувате како да сте надвор. Сте биле некогаш во соба со олку магичен поглед?

Света Луција

Света Луција


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар