Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Професионалните фотосесии се одличен начин за прославување на голем број прилики како родендени, свадби, годишнини и сл.), но и славењето на животот на новороденчињата, како што е во овој случај ова бебе прасе.

Кешли Вајт, мајка на 2 деца и фотограф од Оклахома, неодамна направи фотосесија за новороденчиња, која се најде на насловните страници на Интернет. Погледнете ги фотографиите од ова новородено бебе прасе кое ќе ви го раубави денот!

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Слатка фотосесија на бебе прасе кое ќе ви го разубави денот

Погледнете ги и овие фотографии од симпатични јапонски џуџести летечки верверички.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар