Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Фактот дека многу од работите што ги гледаме на социјалните мрежи се изменети на еден или друг начин, не треба да биде нова вест за никого досега. Сепак, сè уште има инфлуенсери кои не се плашат да се забавуваат и да споделуваат смешни фотографии што понекогаш ги прават за своите обожаватели. Само земете го на пример тајландскиот модел Виенадол – жената која редовно прави споредба Инстаграм vs. Реалност што е навистина интересно и смешно.

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

Модел од Тајланд прави споредба Инстаграм vs. Реалност и сигурно ќе ве насмее

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар