Имате 70 секунди да го отклучите 007 во вас!

„Coke Zero“ им поставил необични предизвици на неколку случајни минувачи покрај железничка станица. Од нив се барало да го отклучат 007 во себе и да се обидат за 70 секунди да стигнат до 6-тата платформа каде што ги чекале бесплатни ексклузвни карти за новиот филм од серијата Џејмс Бонд – „Skyfall.“Имате 70 секунди да го отклучите 007 во вас!Ви звучи едноставно? Погледнете го наредново видео и видете со што се соочуваа тие за да ги добијат своите карти…Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој во слободно време обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Одрекува дека е зависна од кофеин, но цврсто верува дека со помош на поголемо количество кафе може да го освои светот. :)

Поврзани содржини

  1. mihaela Reply

    hahahaha ova e super, kako kaj nas nema vakvi raboti? 😀

Остави коментар