Имате 70 секунди да го отклучите 007 во вас!

„Coke Zero“ им поставил необични предизвици на неколку случајни минувачи покрај железничка станица. Од нив се барало да го отклучат 007 во себе и да се обидат за 70 секунди да стигнат до 6-тата платформа каде што ги чекале бесплатни ексклузвни карти за новиот филм од серијата Џејмс Бонд – „Skyfall.“Имате 70 секунди да го отклучите 007 во вас!Ви звучи едноставно? Погледнете го наредново видео и видете со што се соочуваа тие за да ги добијат своите карти…Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

  1. mihaela Reply

    hahahaha ova e super, kako kaj nas nema vakvi raboti? 😀

Остави коментар