Слатките авантури на ежот Хамфри

Даен Модафери работи во филмската и ТВ индустрија, па токму затоа таа решила да направи фотографии од нејзиниот еж исто како тој да е дел од филм. Таа креира најразлични сцени, а Хамфри покажува извонредни актерски способности. Погледнете колку слатко изгледаат авантурите на ова неодоливо еже…

Слатките авантурите на ежот Хамфри
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар