Слатките авантури на ежот Хамфри

Даен Модафери работи во филмската и ТВ индустрија, па токму затоа таа решила да направи фотографии од нејзиниот еж исто како тој да е дел од филм. Таа креира најразлични сцени, а Хамфри покажува извонредни актерски способности. Погледнете колку слатко изгледаат авантурите на ова неодоливо еже…

Слатките авантурите на ежот Хамфри
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар