Прекрасни тетоважи, инспирирани од Дизни, кои ќе внесат малку магија во вашиот живот

Доколку и вие сте љубители на приказните од Дизни, тогаш без сомнение овие тетоважи веднаш ќе го освојат вашето срце. Започнувајќи од Снежана и Малата сирена, па сè до слатките животни како лавот Симба и мечката Балу, овие вечни потсетници на детството ќе внесат магија во вашиот живот, навраќајќи ве назад на среќните и безгрижни денови од вашиот живот…

Снежана и 7-те џуџиња

Снежана и 7-те џуџиња

Кралот Лав

Кралот Лав


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар