Тренди еспадрили за оваа сезона

Секоја сезона голем број светски трендсетерки од своите плакари ги вадат најудобните еспадрили и не излегуваат од нив до доцна есен. Тие се практични и лесни, а и многу поздрави за стапалата од балетанките.Тренди еспадрили за оваа сезонаОдат одлично во комбинација со секаква дневна лежерна комбинација, а можат да се искомбинираат и за нешто поофицијално со добар пар фармерки и сако. Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Оваа сезона можете да одберете еднобојни кои секогаш се добра инвестиција или да бидете малку посмели и да одберете пооткачен модел по кој сите ќе се вртат.Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона Тренди еспадрили за оваа сезона


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар