Плетените елеци се новиот моден тренд за оваа сезона

Оваа година беше неочекувана, но, дури и во контекст на 2020 година, можеби ќе бидете изненадени кога ќе откриете дека го поддржуваме она што некогаш беше униформа на наставниците по географија и на бабите низ целиот свет. Така е, модата сега сака сите да носиме плетени елеци кои ќе бидат голем тренд оваа зима.

Плетените елеци се новиот моден тренд за оваа сезона

Плетените елеци се новиот моден тренд за оваа сезона

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Alexa Chung (@alexachung)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Bella 🦋 (@bellahadid)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de SCHANA MOSCHEN (@schanamoschen)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Angelika (@iamjustangelika)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Luv The Shop (@luvtheshop)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Taylor Hage (@tayhage)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de ΛV🦋 (@akrutiviras)

Погледнете ги 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, книгите на Стивен Кинг, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар