Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Меланија Трамп е верна на својот елегантен стил со години. Кога ќе пристигнат постудените денови, најчесто носи фустани и убави палта. Таа многу добро знае што најмногу ѝ одговара на нејзината градба, па речиси никогаш не греши кога е модата во прашање. Нејзините комбинации се одраз на добриот стил и со секое ново појавување докажува дека со добра причина е наречена кралица на стилот.

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Меланија ја истакнува својата витка фигура во преден план, а нејзините комбинации се многу импресивни и оставаат силен впечаток. Таа обожава светли бои и добро скроени фустани.

Во продолжение погледнете неколку интересни стајлинзи на сè уште актуелната прва дама на Америка, кои можат да ви послужат како инспирација. Ако копирате некоја од овие комбинации на облека, ќе изгледате моќно, а комплиментите нема да изостанат.

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар