Згодни момци кои читаат – Најголемиот хит на Инстаграм во моментов

Згодни момци кои читаат – Најголемиот хит на Инстаграм во моментов

HotDudesReading е еден од најголемите хитови на Инстаграм во овој момент. Тоа е профил на којшто може да се најдат фотографии од згодни момци кои читаат книги додека се возат во њујоршкото метро. Сопственикот на профилот, кој не е познат, бара од останатите корисници на социјалната мрежа да праќаат нивни фотографии на истата тема, а единствениот критериум е книгите да бидат во печатено издание. Читање книги во електронска форма не се прифаќа. Фотографиите кои следуваат се сите 13 кои засега се поставени на профилот.

Згодни момци кои читаат – најголемиот хит на Инстаграм во моментов

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар