За десет години...

За десет години…

Неверојатно е до каде стигна технологијата. Една слика, милион зборови. А да, едното е телефон…
(1) За десет години...

Што мислите, што ќе има на сликава во 2020 година?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. ZZ Reply

  kje nema slika 😀 2012 =kraj na svetot 🙂

  • ззз Reply

   уби се брат.

 2. Лаки Reply

  Грешка ви е сликата, моделот од $599 долари на iPhone во Америка има 16 GB меморија, а не 32GB, на тој од 32GB цената му е $699.

 3. lL Reply

  MENE ke me ima vo 2020!

 4. Трпе Reply

  Има да не нема.

Остави коментар