Видео од кое ќе ви се пресечат нозете: адреналински паркур во прво лице

Видео од кое ќе ви се пресечат нозете: адреналински паркур во прво лице

Ова фантастично видео е снимено од страна на фанатикот Нил Коинтет.

Видео од кое ќе ви се пресечат нозете: адреналински паркур во прво лице

Во него ќе имате можност да погледнете паркур во прво лице и да се ставите во кожата на Нил. Видео кое со сигурност ќе ви го зголеми нивото на адреналин и од кое ќе ви се пресечат нозете.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар