Најзгодните момци на филмското платно

Дали ви се допаѓаат црни или плави дечки, сеедно. Кога станува збор за овие актери вкусовите најчесто се поклопуваат. Овие момци крадат воздишки со секое нивно појавување на сцената. Ова е една мала галерија, би рекле тесен избор на згодни момци од филмското платно, направен специјално за дамите. Уживајте и слободно надополнете ја листава со некој по ваш избор.

Најзгодните момци на филмското платно

Бен Афлек

Најзгодните момци на филмското платно

Џони Деп

Најзгодните момци на филмското платно

Ештон Кучер

Најзгодните момци на филмското платно

Џорџ Клуни

Најзгодните момци на филмското платно

Ченинг Тејтум

Најзгодните момци на филмското платно

Антонио Бандерас

Најзгодните момци на филмското платно

Бред Пит

Најзгодните момци на филмското платно

Овен Вилсон

Најзгодните момци на филмското платно

Метју Меконахи

Најзгодните момци на филмското платно

Вил Смит

Најзгодните момци на филмското платно

Вин Дизел

Најзгодните момци на филмското платно

Џенсен Еклс

Најзгодните момци на филмското платно

Мет Ле Бланк

Најзгодните момци на филмското платно

Џејмс Дентон

Најзгодните момци на филмското платно

Мајкл Ијали

Најзгодните момци на филмското платно

Џејсон Стејтам

Најзгодните момци на филмското платно

Џеси Меткалф

Најзгодните момци на филмското платно

Брус ВилисБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

 1. Maja Reply

  a Gerard Butler????

 2. eli Reply

  a Ryan Gosling, Ryan Reynolds, Ian Somerhalder i Taylor Lautner ???

 3. ane Reply

  Ryan Gosling, Taylor Lautner kaaaadee seeeeee?
  Johnny Depp <33333333333333

 4. asd Reply

  A Ed Westwick ?

 5. Иви Reply

  1.Chad Michael Murray

  2. Jason Bateman

 6. Nat. Reply

  A Jared Padalecki,Ian Somerhalder i Joseph Morgan??

 7. Monika Reply

  Ryan Reynolds mmmmmmmmmm ….kade bez nego???…plus povekevo se stari,kaj gi najdovte ..Bruce Willis beeee????

 8. Girl Reply

  Colin Farrell??

 9. snny Reply

  robert downey jr ?

 10. koko Reply

  aman znaci kako poubavi maski da nema bog da cuva 100 godini edni isti mi se gadi i od ben aflek i od bred pit aman!!

  • jas Reply

   i mene mi se gade od niv dvajcata i od nekoi dr ama od niv posebno 😀

 11. kokica Reply

  Gerard Butler vi fali…..

 12. leonardo di caprio Reply

  a jas kaj sum ???

 13. jas Reply

  Heath ledger and Jeremy irons 🙂

 14. Irena Reply

  Sto se bunite za Bruce Willis.. bil i sekogas kje bide eden od najsarmantnite luge vo svetot 🙂

 15. no Reply

  a William Levy? 😀

 16. Marija Reply

  a kade se:
  *Douglas Booth;
  *Paul Walker
  *Josh Duhamel???

Leave a Reply to jas Cancel reply