Мистер Бин на местото на познати фиктивни и реални ликови

Мистер Бин на местото на познати фиктивни и реални ликови

Мистер Бин е еден од најсмешни ликови на сите времиња. И покрај тоа што карактерот едвај зборува, тој сепак постојано успева да нè насмее до солзи. Постојат гласини дека има шанси да се врати на малите екрани, но не можеме да знаеме со сигурност. Додека да откриеме, ве оставаме да уживате во овие урнебесно обработени фотографии што ќе ви го расветлат овој понеделник!

(1) mister-bin-na-mestoto-na-poznati-fiktivni-i-realni-likovi

Прочитајте и за овие помалку познати факти за единствениот Мистер Бин!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар