Крај на светот кој ќе ве насмее до солзи

Крај на светот кој ќе ве насмее до солзи

Компанијата „LG“ направила фантастична реклама која инстантно стана голем хит насекаде низ светот. Во рекламата станува збор за шега за време на интервју за работа, која резултира со фантастични реакции од кандидатите.Крај на светот кој ќе ве насмее до солзиРекламата е направена за промоција на нивниот нов ултрареалистичен HD телевизор од 84 инчи. Да не сте им во кожа на овие кандидати.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар