Како изгледале познатите секси жени кога биле мали?

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали?

Секс-симболите на денешницата се секогаш средени од глава до пети и претставуваат инспирација и пример за многу млади девојки. Но и тие некогаш биле млади, слатки девојчиња, а на следните фотографии ќе имате прилика да ја увидите разликата во нивниот развој и промените во изгледот. Некои навистина биле многу смешни како мали.

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Џенифер Анистон

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Анџелина Џоли

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Џенифер Лопез

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Меган Фокс

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Мила Кунис

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Ријана

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Скарлет Јохансон

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Жизел Бундшен

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Натали Портман

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Зои Дешанел

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Гвен Стефани

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Кејт Мос

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Алиша Милано

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Хали Бери

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Мила Јовович

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Миранда Кер

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Бијонсе

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Дита Вон Тис

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Бар Рафаели

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Џесика Бил

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Тејлор Момсен

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Никол Кидман

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Кети Пери

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Деми Мур

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Кетрин Зета Џонс

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Шарлиз Терон

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали

Тејлор Свифт

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар