Игра: Колку ви се брзи рефлексите?

Колку овци можете да застрелате? Имате 5 обиди за 5 овци. Доколку кликнете предвреме на стрелата, ќе добиете казна, а ако ги погодите сите, треба да се стремите да постигнете што подобар резултат.

Игра: Колку ви се брзи рефлексите?

Примаме фалби во коментарите. 🙂

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. 123 Reply

  0.2996 average time

 2. ace Reply
 3. Rocketing rabbit Reply

  0.1636

 4. Marko Reply

  1.3602

 5. moonshine-k Reply
 6. sandra Reply

  hihihi jakoooo

 7. sara Reply

  0.257 :))

 8. angela Reply

  0.167 😀

 9. angela Reply

  0.051 ne e mozhnooo haha 😀

Leave a Reply to 123 Cancel reply