Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм

Францускиот булдог Тротер – вистински хит на Инстаграм

Францускиот булдог Тротер е голема сензација на социјалната мрежа Инстаграм. Ова црно кученце на секоја своја слика добива по барем 10.000 лајкови, а на својот профил има повеќе од 166.000 следачи. Неговата сопственичка Соња Ју секогаш знае да направи интересна фотка, облекувајќи го на креативен начин. Погледнете дел од фотографиите со Тротер.Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм Францускиот булдог Тротер - вистински хит на Инстаграм


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. ... Reply

    * џабе ви искоментирав пред некој ден дека ги имате истите статтии како divianarts :S

    *Коментарот е модериран

Остави коментар