Да не ви студи?

Да не ви студи?

Фатија зимските студови и мразови, па токму затоа овој неверојатен изум и тоа како ќе ни биде потребен. Сè што ви треба за да се стоплите се 20 клопчиња волница, две игли за плетење и една баба. Со ваков џемпер, за вас нема да има зима.

Да не ви студи?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Јована Reply

    Би било поинтересно ако се сплети модел на костимите од Ајрон Ман или Бетмен 🙂

Остави коментар