Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Ако сте од оние кои се плашат да погледнат надолу од голема височина, па заради тоа ги избегнувате седиштата покрај прозорците на авионот, разгледајте ја оваа галерија и од безбедно место видете што сте пропуштиле.

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

над Њујорк

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Барбадос

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Велингтон, Нов Зеланд

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

во близина на Бангкок, Тајланд

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Ница, Франција

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Каскадните планини во САД

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Лос Анџелес

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Доха, Катар

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

над Гренланд

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

приближување кон Хаваите

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

Мајами

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

некаде над Австралиската пустина

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

во близина на планината Фуџи, Јапонија

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

туристичкиот рај Фукет, Тајланд

Адреналински поглед низ авионскиот прозорец

некаде над облацитеБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар