22 фасцинантни фотографии кои веројатно не сте ги виделе досега

22 фасцинантни фотографии кои веројатно не сте ги виделе досега

Никогаш не е доста од фасцинантни фотографии од овој свет затоа што колку и такви да сте виделе, не можете да го изгледате сето она прекрасно и неверојатно кое постои на овој прекрасен свет. Повелете уште 22 од нив.

22 фасцинантни фотографии кои веројатно никогаш не сте ги виделе

Постојано активниот вулкан Арта Але во Етиопија

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар