11 работи кои момците тајно ги прават со своите пениси

11 работи кои момците тајно ги прават со своите пениси

Можеби не би очекувале, но и момците сакаат да си играат со својата машкост. Всушност, пенисот може да биде забавна играчка. Се витка, се исправува, се пика во други нешта… Па, конечно мажите ни откриваат што прават со своите пениси (најчесто) кога никој не ги гледа.

11-raboti-koi-momcite-tajno-gi-pravat-so-svoite-penisi-kafepauza.mk

1. Го превиткуваат до екстремна мера

Спуштен пенис е буквално како да имате Слинки во гаќите.

2. Го истегнуваат

Го тегнат додека не заболи само за да видат до каде може да оди.

3. Благо го удираат

Многу е интересно да му мавнете чворга на пенис во ерекција. Алтернативно, превиткувањето залепувајќи го за стомакот и оставањето да се исправи сам назад е исто толку забавно.

4. Пробуваат да го пикнат во разни нешта

Ако имате пенис мора да видите во што може, или уште поважно, во што не може да го собере. Ролни од тоалетна хартија, шишиња со широк отвор итн. Колку потешко го собира, толку подобро е чувството.

5. Си прават хотдог со јајцата

Може да се завитка пенисот со по едно јајце од двете страни и на тој начин се формира генитален хотдог.

6. Си го мерат

Невозможно е да имаш пенис, а да не земеш метро да го измериш. Едноставно мора да ја знаеш бројката.

7. Си го држат

Добро, ова е видливо. Додека одат низ дома завршувајќи некои работи, додека возат автомобил, додека лежејќи гледаат телевизија… Всушност, цело време едната рака им е на пенисот додека со другата прават што било друго.

8. Го пикаат позади нозете

Хаха, и наеднаш постануваат дами. 🙂

9. Се обидуваат да си го пикнат во задникот. Не дека тоа ќе им се допадне, едноставно сакаат да им успее.

10. Го гледаат

Тука нема потреба од детали. Долго набљудување. И често.

11. Го мрдаат без раце

Многу е интересен пенисот во ерекција. Тогаш може да го разиграте без воопшто да го допрете. Но, ова е всушност доста исцрпувачки.

 


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар