Бред Пит | Кафе пауза

Лејди Гага повторно на филмското платно, но кој згоден актер ќе ја придружува сега?

Филмот се вика „Bullet Train“ и се базира на јапонска мистериозна приказна, но кој ќе ја придружува Лејди Гага?

12 познати личности кои прекинале со образованието, но успеале со труд

Погледнете кои познати личности успеале многу иако не завршиле со формалното образование.
Датум: 06 ное 2014
, Автор:

Познатите на својата матурска вечер

Засрамувачките матурски фотографии се чуваат вечно, но радувајте се што барем вашите не се расфрлани по целиот интернет, како на познатите. :)

Филм: Убивајќи ги нежно (Killing Them Softly)

Америка не е држава. Таа е само бизнис.

Филмски маратон со Бред Пит

Бред Пит постојано глуми тешки ликови, а тоа е гаранција дека следниве неколку филмови се навистина добри и го заслужуваат вашето внимание.

Славните личности во улога на фотографи

Кога познатите ќе го преземат фотоапаратот во свои раце...

Накитот на Анџелина Џоли

Анџелина Џоли е надалеку позната по своите хуманитарни акции, па така неодамна таа откри уште еден начин како да собере пари за својата хуманитарна фондација „Education Partnership for Children of Conflict“.

Познатите холивудски фаци и нивните дублери

Погледнете кој ги менува познатите во опасните филмски сцени...
Датум: 22 мај 2012
, Автор: