Познатите на својата матурска вечер

Познатите на својата матурска вечер

Матурската вечер е многу важен настан за сите тинејџери. Тоа е прослава кога сите девојки се обидуваат да изгледаат како принцези во своите фустани, а момчињата како вистински мажи во кошули и одела. Но, поради преголемиот труд околу оваа вечер, неколку години подоцна, разгледувајќи ги старите фотографии, речиси секој се кае за модниот избор којшто го направил. Дури ни познатите не се имуни на овој мал, личен кошмар. Засрамувачките матурски фотографии се чуваат вечно, но радувајте се што барем вашите не се расфрлани по целиот интернет. 🙂

Познатите на својата матурска вечер

Блејк Лајвли

Познатите на својата матурска вечер

Бред Пит

Познатите на својата матурска вечер

Бритни Спирс

Познатите на својата матурска вечер

Бруно Марс

Познатите на својата матурска вечер

Џенифер Анистон

Познатите на својата матурска вечер

Џесика Алба

Познатите на својата матурска вечер

Џорџ Клуни

Познатите на својата матурска вечер

Ештон Качер

Познатите на својата матурска вечер

Ферги

Познатите на својата матурска вечер

Лејди Гага

Познатите на својата матурска вечер

Мишел Обама

Познатите на својата матурска вечер

Натали Портман

Познатите на својата матурска вечер

Ријана

Познатите на својата матурска вечер

Рис Витерспун

Познатите на својата матурска вечер

Сандра Булок

Познатите на својата матурска вечер

Телјор Свифт

Познатите на својата матурска вечер

Ашер


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар