Славните личности во улога на фотографи

Славните личности во улога на фотографи

Славните личности секојдневно се мета на неуморните папараци, кои секогаш на крај успеваат да ги фотографираат во интересни ситуации. Но, во ова издание улогите се сменети и познатите се тие кои што ја имаат контролата врз фотоапаратот. На вас оставаме да одлучите колку добро им прилега ваквата професија.

Бред Пит

Шон Конери

Мик Џегер

Џеки Кенеди

Грејс Кели го фотографира Френк Синатра

Мет Дејмон и Бен Афлек

Едвард Нортон

Џони Деп

Хит Леџер

Пол Макартни

Мајкл Сера

Џејмс Франко

Мадона

Анџелина Џоли

Мајкл Џексон

Дајен Кругер

Кејт Мос

Мерлин МонроБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар