Почувствувајте ја љубовта: 25 креативни свршенички фотографии

Почувствувајте ја љубовта: 25 креативни свршенички фотографии

Junebug Weddings, професионална организација за планирање свадби, ги објави 50-те најдобри свршенички фотографии за минатата година, од вкупно над 5.000 кои им пристигнале од целиот свет. Овие моменти на ветување на вечната љубов помеѓу партнерите се овековечени од талентирани свадбени фотографи ширум светот.

1-pochuvstvuvajte-ja-ljubovta-30-kreativni-svrshenichki-fotografii-kafepauza.mk

Која фотографија би ја искористиле како идеја за вашиот посебен момент?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар