Обележувачи за книги кои ќе ги разиграат страниците од вашите омилени книжевни дела

Ако сакате да користите некој интересен додаток за вашата книга, кој ќе ви помогне да не ја изгубите страницата до која сте стигнале со читање, тогаш овие интересни обележувачи се токму тоа што ви треба. Тие ќе ги разиграат и ќе ги развеселат страниците од вашите омилени книги.

Токио

Направени од самолеплива хартија, големиот избор на сцени и пејзажи изгледаат одлично залепени на вашите книги. Изберете го вашиот омилен град или пејзаж или измешајте ги овие тематски колекции за да го создадете вашиот совршен свет.

За авторот
Живее за добра книга и дише преку пишаниот збор. Кога би можела цел живот би патувала, би читала и би гледала филмови. Вљубеник во фотографијата и класиката. Оптимист и поборник за љубов. Модата е нејзин начин да го изрази своето мислење и став. Животот за неа е уметност, филозофија и добра храна.

Поврзани содржини

Остави коментар