Сладок ракун ужива јадејќи грозје

Ова видео е снимено најверојатно некаде во Русија, според говорењето на снимателот, а во него ќе можете да видите мал ракун кој е седнат на трпезариска маса и слатко си јаде грозје. Зрно по зрно, си ги кине со малите рачиња и си ужива.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар