Најмалите и најслатките пред објективот за време на божиќните празници

Автор: Марија Петреска

Брачниот пар Женевјев и Џејмс Нисли, кои се занимаваат со фотографирање, секоја година за време на божиќните празници, им ги исполнуваат желбите на родителите кои сакаат нивните најмали да имаат незаборавна и пресимпатична фотосесија за Божиќ.

Ви претставуваме дел од нивните фотографии со овие мали и преслатки божиќни ангелчиња.

Најмалите и најслатките пред објективот за време на Божиќните празнициНајмалите и најслатките пред објективот за време на Божиќните празнициНајмалите и најслатките пред објективот за време на Божиќните празнициНајмалите и најслатките пред објективот за време на Божиќните празнициНајмалите и најслатките пред објективот за време на Божиќните празнициНајмалите и најслатките пред објективот за време на Божиќните празнициНајмалите и најслатките пред објективот за време на Божиќните празници


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар