Идеи за тетоважа за оние кои сакаат да читаат

Идеи за тетоважа за оние кои сакаат да читаат

Можно е да ја искажувате својата љубов кон книгите и читањето истовремено изгледајќи непослушно. Овие тетоважи го докажуваат тоа.

Идеи за тетоважа за оние кои сакаат да читаат


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар