Забавни фотографии од кучиња коишто нема да можете да ги гледате без да се изнасмеете

Зарем постои нешто посмешно од куче што прави будалеста работа (според човечките стандарди)? Секако дека не! Токму затоа и ја направивме оваа галерија за вас со цел малку да ве насмееме и уште поважно, да ве потсетиме дека кучињата без сомнение се најдобриот пријател на човештвото!

(1) Забавни фотографии од кучиња коишто нема да можете да ги гледате без да се изнасмеете


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар