Видео водич: Како најлесно да врзете лептир машна?

Видео водич: Како најлесно да врзете лептир-машна?

Ова многу интересно видео ќе ве научи како да врзете лептир-машна (машна-пеперутка) за некоја свеченост. Занимливо во ова видео е тоа што самата машна ве подучува како да го изведете тоа, без притоа да се вмешува човекот во покажувањето. Забавна реализација и лекција која секој маж треба да ја знае.Видео водич: Како најлесно да врзете лептир-машна?Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар