Тренди комбинации со бели маички и кошули

Едноставноста значи елеганција. Не секогаш модата е комплицирана, напротив. Белите кошули, блузи и маички, лесно може да ги комбинирате со различни парчиња облека и за различни пригоди – од деловен до лежерен изглед. На белото одговара буквално сè, така што може да ги комбинирате со панталони со принт или пак да го зачините изгледот со разни аксесоари. Ова се тренди комбинации кои ви ги даваме како предлог за оваа сезона.

Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули Тренди комбинации со бели маички и кошули


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

  1. Demonic Reply

    Се` изгледа така classy.

  2. debelata! Reply

    pa dobro bre, koj ima tolku tenki noze??? pogledaj gi farmerkite, znaci trendi kombinacii samo za bulimicni ili anoreksicni luge

  3. Име Reply

    dobro a sto e so poslednite stikli, sandali kako i da gi kazam 🙂

Остави коментар