Запознајте го Мистер Поки, најпопуларното еже на Инстаграм со 1,5 милиони следбеници!

Има денови кога сè што ви треба е среќно и весело еже што ќе измами насмевка на вашето лице и ќе ви ги стопли срцата. Ефектот ќе биде уште поголем ако тоа еже е во комбинација со неодоливо куче! Скапоцените моменти кои го доловуваат ова неверојатно пријателство помеѓу животните и нивните луѓе е тоа што го прави Интернетот место каде што никому не му пречи да го губи своето време. Погледнете ги прекрасните авантури на Мистер Поки и неговите сопатници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The World’s Cutest Adventurers (@mr.pokee) on

Запознајте го и Рик, најсреќното еже од Украина!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар