Војна преку шеги

Војна преку шеги

Двајцата пријатели Амир Блуменфилд и Стритер Сајдел кои работат за веб-сајтот „Collegehumor“ станаа многу популарни на еден несекојдневен начин. Нивната задача е да склопат тим, да најдат финансии и да снимаат видеа, во кои еден на друг си приредуваат изненадувачки шеги на едно невидено ниво досега. Од видео во видео, шегите ја преминуваат границата на нормалното, а истовремено претставуваат одличен начин за заработка. Војна преку шегиВи ги издвојуваме 3-те најдобри видеа направени од нив, кои иако траат малку подолго вредат да се погледнат.

1. Видео направено од Амир на стадионот на „New York Yankees“

2. Видео направено од Стритер на кошаркарски натпревар

3. Видео направено од Амир за време на скокање од авион


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Biba Reply

    ZAKON :D:D:D bravo decki :D:D:D

Напиши одговор на Biba Откажи одговор