Разгалени мачки кои го живеат животот од нашите соништа

Разгалени мачки кои го живеат животот од нашите соништа

Овие разгалени мачки изгледа како да се сопственици на луѓето кои ги чуваат. Тие добиваат буквално сè што ќе посакаат – спијат во најмеките кревети, ја јадат најквалитетната храна и патуваат ширум светот. На кратко, тие го живеат животот кој сите ние го посакуваме. Погледнете…

Разгалени мачки кои го живеат животот од нашите соништа

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар