Паралелно паркирање

Yum Yum е креативно студио од Лондон кое е составено само од двајца луѓе, Beth Algieri и Jonny Plummer. И двајцата се креативни директори и како што велат и самите, обожаваат да креираат нови и возбудливи работи. Инаку, отворени се за секаква соработка, па ако имате било каква креативна идеја, слободно контактирајте ги. Анимацијава ја направиле само за да ни го разубават денот. 🙂

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. =] Reply

    хахахахахаха….. xD

Остави коментар