Мачка ужива да спие во кугла за риба

Се прашувате дали може рунтава мачка да ја собере во кугла за чување риби? Да, секако дека може. Мачките што ќе наумат – тоа и прават. Погледнете го видеото подолу и ќе видите колку е силна желбата на оваа мачка за уживање во малиот кружен сад. 🙂

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар