Заштитете ги шишињата алкохол за никој да не ви ги испие

Овој фантастичен изум ќе ви помогне да си ги заштитите шишињата алкохол по дома и никој освен вас да не може да ги отвори. Станува збор за многу интересни тапи со бројчаник, на кои само вие ќе им ја знаете точната комбинација за да го отворите шишето.Заштитете ги шишињата алкохол за никој да не ви ги испиеПрвично се измислени за да се заштитат шишињата од деца, кои љубопитно можат да пробаат нешто што не треба, но се одлична заштита и од тинејџери кои ги фатиле бубачките. Само треба да бидете внимателни, бидејќи доколку ја заборавите шифрата, нема начин како да го отворите шишето, освен да го скршите. Едена ваква сигурносна тапа ќе ве чини околу 20 американски долари.Заштитете ги шишињата алкохол за никој да не ви ги испие Заштитете ги шишињата алкохол за никој да не ви ги испие


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар