Мачка која одлично игра билјард

Мачка која одлично игра билјард

Во случај да не сте добар играч на билјард не треба да ја предизвикувате оваа мачка на дуел. Мачката Друсила можеби не користи штека, но сепак е многу умешна да ги внесе сите топки во џебовите на масата. Погледнете ја оваа смешна, но многу талентирана мачка.Мачка која одлично игра билјардБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар