Безобразно среќно куче

Безобразно среќно куче

Во ова кратко видео кучето во слоу моушн ужива во бујни женски гради и тоа го прави без срам пред камерата. Не знаеме како точно се чувствува, ама дефинитивно му е интересно да ги одбива шепите од сферичниот раскош пред него. 🙂Безобразно среќно кучеБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар