Фатени на дело: Овие луѓе ги начекале нивните партнери во најзасрамувачките моменти

Фатени на дело: Овие луѓе ги начекале нивните партнери во најзасрамувачките моменти

Дали ви се случило некогаш партнерот да ве види како правите нешто што никој не сакате да го знае? Се сеќавате на срамот што сте го почувствувале и на зборовите со кои сте се обиделе да се оправдате? Овие луѓе го доживеале тоа и многу добро знаат како ви било! Сепак, најдобро е само да се насмееме на своја сметка во ваквите засрамувачки моменти и да оставиме да помине. Во продолжение погледнете ги следниве урнебесни фотографии и ситуации што ќе ви го направат денот…

Девојка и дечко чекале на аеродром 12 часа кога одеднаш дечкото го снемало и по некое време девојка му го начекала како гледа цртани филмови со 5-годишни деца

Фатени на дело: Овие луѓе ги начекале нивните партнери во најзасрамувачките моменти

Замислете да го начекате вашиот партнер во ваква положба со мачката!

Фатени на дело: Овие луѓе ги начекале нивните партнери во најзасрамувачките моменти

Спалните соби се многу светли наутро, па овој маж нашол нов трик за да го задржи сонот…

Фатени на дело: Овие луѓе ги начекале нивните партнери во најзасрамувачките моменти

Кул сопруг фатен како свири на воздушна гитара

Фатени на дело: Овие луѓе ги начекале нивните партнери во најзасрамувачките моменти

Фази на очај кога ќе го пропуштите камионот со сладолед

Фатени на дело: Овие луѓе ги начекале нивните партнери во најзасрамувачките моменти

Продолжете на следната страница за останатите засрамувачки моменти…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар