Детенце истовремено спие и јаде сладолед

Детенце истовремено спие и јаде сладолед

Малиот Мејсон најверојатно најмногу на свет сака сладолед, бидејќи ни кога спие не може го остави.Детенце истовремено спие и јаде сладоледТој на оваа снимка е толку уморен, што заспал уште во автомобилот на враќање накај дома. Сепак сонот не може да биде пречка во неговото уживање, па продолжува да го јаде сладоледот и покрај тоа што не може да ја држи главата крената повеќе од две секунди.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар