Вашиот смартфон во 80-тите

Вашиот смартфон во 80-тите

Оваа фотографија најдобро сведочи за брзиот прогрес на технологијата. За сето она што денеска го имате на само еден гаџет, пред околу 30 години сте морале да поседувате полна соба електронски уреди.Вашиот смартфон во 80-титеПа, би сакале ли да го премотате времето наназад? 🙂


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар