Безобразни кучиња прават бељи по дома... ама барем признаваат

Безобразни кучиња прават бељи по дома… ама барем признаваат

Кучето е најверен пријател на човекот, ама некогаш претерува. Овие кучиња се навистина безобразни, но барем признаваат што направиле. Погледнете ги овие урнебесни фотографии.

Безобразни кучиња прават бели по дома... ама барем признаваат

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар