13-те најлуди и најнезамисливи сексуални повреди на сите времиња

13-те најлуди и најнезамисливи сексуални повреди на сите времиња

Понекогаш љубовта боли. А понекогаш, уште полошо, водењето љубов може исто така да боли. Многу! Погледнете ги следниве 13 луди сексуални приказни за повреди кои ќе ве остават целосно без зборови.

13-te-najludi-i-najnezamislivi-seksualni-povredi-na-site-vreminja-www.kafepauza.mk_

1. Бонбони во вагина

Една жена, мислејќи дека ќе добие поинтензивна сензација, ставила бонбони во својата вагина со цел да постигне посилен оргазам.

2. Со страстен бакнеж до повреда на увото

Една млада девојка од Кина останала делумно глува на едното уво откако нејзиното момче со страстен бакнеж ѝ го повлекол ушното тапанче.

3. Стара жена и чекан

77-годишна жена завршила во болница откако ѝ се заглавил чекан во нејзината вагина.

4. Шливка која предизвикала згрутчување на крвта

Една жена од Нов Зеланд останала со делумно парализирана рака откако шливката која ѝ ја направил сопругот на нејзиниот врат ѝ предизвикала згрутчување на крвта кое довело до мал мозочен удар.

5. Расипан пенис по консумирање апчиња

Еден маж ја тужел компанијата „VirilisPro“ откако наводно исфрлањето на апчињата од неговото тело му предизвикало фрактура на пенисот и исфрлање големо количество крв на чаршафите, ѕидовите и огледалото.

6. Изместена вилица и скок од прозор

Во бизарен пресврт на настаните, една тинејџерка ја изместила својата вилица додека орално го задоволувала своето момче, а тој исплашен, скокнал преку прозор и се повредил при падот.

7. Смрт од штипки за брадавици

Во трагична несреќа, една жена починала од електричен удар откако нејзиниот маж ѝ поставил електрични штипки за брадавици и повремено ја „удирал“ со струја.

8. Скршен јазик

Една девојка која била родена со врзан јазик (кожата која го поврзува јазикот со долниот дел од нејзината уста е пократок од вообичаено) се здобила со повреда кога нејзиното момче ја бакнало грубо, предизвикувајќи кинење на кожата која го поврзува јазикот, исполнувајќи ја нејзината уста со крв.

9. Споени заедно

Еден пар од Русија експериментирале со нова поза од Кама Сутра, но завршиле итно во болница откако се заглавиле еден во друг.

10. Нитроглицерин како лубрикант

Еден млад пар не можеле да издржат да излезат од куќата на бабата на едниот од нив за да имаат секс, па по грешка наместо лубрикант, се послужиле со нитроглицерин. Брзо потоа се онесвестиле поради наглото опаѓање на нивниот крвен притисок.

11. Повреда на бебе

Еден пар го повредиле своето 2-месечно бебе кога се обиделе да имаат секс покрај кујнската маса, што резултирало со паѓање на седиштето на бебето и негова повреда.

12. Лакт во око

Една девојка за време на сексуалниот однос добила удар во главата со лакт од нејзиното ново момче при што се онесвестила. Кога станала имала заматен вид и огромна модрица на окото.

13. Заглавен прстен за пенис

Еден човек си направил сам железен прстен за пенис, кој потоа се заглавил на него, па морал да оди итно во болница.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар