Топ 5 содржини за изминатата недела (24.01-30.01)

Топ 5 содржини за изминатата недела (24.01-30.01)

Еве што најмногу читавте во текот на изминатава недела:
Топ 5 содржини за изминатата недела (24.01-30.01)

1. Астролошки профил на родените во знакот водолија

Водолиите се најсимпатичниот, најљубезниот и најпретставителниот знак во зодијакот. Тие се внимателни, нежни, страсни и пријателски настроени.
.

2. 10 најчести недоразбирања помеѓу мажите и жените

Многу кавги помеѓу паровите потекнуваат од недоразбирања поради различниот стил на комуницирање. На пр., жените сакаат да разговараат за проблемите, а мажите мислат дека од нив се очекува да најдат решение.
.

3. Забранетиот костим за капење од „Speedo“ употребен во модата

Група студенти од Лондонскиот колеџ за мода имаат направено неколку неверојатни дизајни, со кои сакаат да и оддадат почит на кратката историја на костимот.
.

4. Поврзете се со бившиот партнер со помош на астрологијата

Ве обземаат емоции за бившиот партнер и едноставно никако не можете да си помогнете. Кој хороскопски знак е вашиот екс партнер?
.

5. Моќни двојки

За енергија, против ПМС или за помека кожа, вие одберете кој ќе биде вашиот витамински пар.САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар