Компјутери од милион долари

Компјутерите се за да се користат, но што ако воедно можат да бидат и уникатна декорација која ќе го направи просторот препознатлив. Million-Dollar-PC.com е веб-сајт кој ги собира најубавите компјутерски системи на едно место. Еве дел од она што досега е објавено таму:

Компјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долариКомпјутери од милион долари


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар